Tel:+48 606939445
Przed wizytą konieczna rejestracja
banner5banner6
Opinie Pacjentek o doktorze Chojnickim

Wszechstronny ginekolog w Poznaniu – opinie Pacjentek

Współcześnie od lekarzy oczekuje się nie tylko wiedzy i kompetencji zawodowych, ale też empatii i odpowiedniego podejścia do Pacjentów. Doktor Chojnicki należy do specjalistów, którym zależy na dobrym samopoczuciu oraz komforcie Pacjentek nie mniej niż na skutecznym ich leczeniu. Niezmiernie ważne jest też dla niego zaufanie, jakim go obdarzają.

Doktor Chojnicki specjalizuje się w wielu dziedzinach, co umożliwia mu kompleksową opiekę nad Pacjentką i diagnostykę oraz leczenie zaburzeń i nieprawidłowości różnego typu. Dzięki swojemu podejściu cieszy się również niesłabnącą sympatią oraz uznaniem. Wybrane opinie z portalu znanylekarz.pl zostały zaprezentowane poniżej.

Oto kilka spośród opinii pacjentek zamieszczonych w portalu znanylekarz.pl

„Po długich poszukiwaniach na moje szczęście trafiłam do doktora Chojnickiego. Jest to bardzo dobry, kompetentny, przyjazny dla pacjentki lekarz. Nie dawno wyszłam ze szpitala byłam operowana przez dr. Chojnickiego jestem bardzo zadowolona ponieważ w szpitalu czułam się bezpiecznie , zawsze uzyskałm odpowiedź na każde moje pytanie. Codziennie lekarz sprawdzał czy wszystko w porządku i jak się czuję. Po operacji szybko doszłam do siebie brzuch bardzo szybko sie zagoił a blizna będzie ledwie widoczna!! Naprawdę dawno nie trafiłam do tak wspaniałego lekarza!”


„W gabinecie dr Andrzeja Chojnickiego nie jestem tylko kartką z kartoteki i przypadkiem lekarskim. Widzę życzliwe zainteresowanie i zawsze uzyskuję fachową i wyczerpującą poradę. Skuteczne leczenie przez Pana Doktora spowodowało że zaszłam w długo oczekiwaną ciąże i dzięki niemu urodziłam piękną i zdrową córeczkę.”


„Potwierdzam,że jest bardzo troskliwym lekarzem,opiekuńczym i solidnym.Dzięki jego opiece urodziłam synka,który był z ciąży bardzo zagrożonej.Doktor tak się starał i mnie pilnował,że pielęgniarki nazywały Go moim aniołem stróżem.Po porodzie spędziłam w szpitalu z synkiem prawie miesiąc(to był 32 tydz. ciąży)i dr Chojnicki przychodził do mnie codziennie sprawdzać,jak się czujemy.Z czystym sumieniem polecam.”


„Bardzo dobry, cierpliwy lekarz z powołania. Leczę się u Niego już kilka lat. Właśnie jestem po operacji. Przez cały pobyt w szpitalu był bardzo troskliwy i opiekuńczy. To naprawdę wspaniały fachowiec.”


„Moja mama była operowana przez Pana Doktora. Pierwszy telefon jaki otrzymałam od mamy ze szpitala spowodował że byłam w szoku. Mama powiedziała że lekarz który ją prowadzi jest bardzo taktowny, kulturalny (prosi pacjentkę na korytarz żeby porozmawiać a nie przy wszystkich)i cierpliwy i że dawno nie spotkała lekarza który zechciałby do końca bez przebierania nerwowo nogami wysłuchać co dolega. To był właśnie dr Chojnicki. Mama poprosiła doktora żeby to on ją operował, że będzie czuła się bezpieczniej. Zgodził się od razu bez sugerowania łapówki. Operacja przebiegła dobrze, rana szybko się zagoiła. Po operacji chciałam uzyskać informacje o stanie mamy i mimo, że był w trakcie obiadu, przerwał i udzielił mi informacji w bardzo miły i kulturalny sposób!”


„Bardzo dobry lekarz. Pomogl mi zajsc w ciaze i profesjonalnie ja poprowadzil dzieki czemu mam cudowna coreczke. Goraco polecam, pelen profesjonalizm , spokoj i wiedza.”


„Świetny lekarz. Po długich poszukiwaniach trafiłam w końcu do niego i dzięki temu urodziłam zdrową córeczkę. Wcześniej nie mogłam zajśc w ciążę lub poroniłam. Na wizytach zawsze rzeczowy i przyjazny. Bardzo dobry ginekolog-POLECAM.”

COPYRIGHT BY MEDICUS PIĄTKOWO POZNAŃ

Telefon: +48 602 650 488, , Rejestracja: +48 606 939 445, Email: chojnickia@gmail.com