+48 606 939 445
Przed wizytą konieczna rejestracja
button_visit
icons_facebook icons_youtube
banner5banner6
ZAKRES USŁUG

Diagnostyka i leczenie zaburzeń – zakres usług gabinetu

Jako doświadczony lekarz, doktor Chojnicki oferuje szeroki zakres usług medycznych. Dzięki wyposażeniu w nowoczesny sprzęt możliwe jest skuteczne, bezpieczne i komfortowe diagnozowanie oraz leczenie zaburzeń różnego typu. Praktyka w położnictwie pozwala też oferować prowadzenie ciąży aż do rozwiązania. Swoim Pacjentkom doktor oferuje również porady dotyczące zaburzeń hormonalnych jako endokrynolog ginekologiczny.

Lekarz wykonuje też specjalistyczne zabiegi korekcyjno-estetyczne, takie jak labioplastyka i korekta mięśni pochwy przy użyciu nici Narrover. Cierpliwość, delikatność i empatia doktora Chojnickiego sprawiają, że cieszy się on sympatią i zaufaniem Pacjentek w każdym wieku.

Gabinet czynny jest w poniedziałki i czwartki od godziny 15:30.

Prowadzenie ciąży, diagnostyka, leczenie – oferta

Zakres działalności gabinetu obejmuje kompleksową opiekę, a wśród oferowanych usług znajdują się:

Wykonywane w gabinecie badania i zabiegi to między innymi:

Oferta obejmuje też ginekologiczne zabiegi estetyczne takie jak:

Labioplastyka i inne zabiegi estetyczne

Prowadzenie ciąży, leczenie nadżerki czy też zaburzeń menopauzalnych, to standardowe usługi oferowane przez lekarzy ginekologów. Obecnie zaawansowana medycyna ginekologiczna daje jednak również możliwość wykonywania zabiegów wpływających na funkcje i estetykę miejsc intymnych.

Ginekologiczne zabiegi estetyczne wymagają od lekarza niezwykłej precyzji, ponieważ ich głównym celem jest poprawa komfortu kobiet. Do zabiegów tych należy wykonywana przez doktora Chojnickiego labioplastyka. Wskazania do poddania się temu zabiegowi mają kobiety odczuwające dyskomfort z uwagi na wygląd warg sromowych. Nie każda kobieta zadowolona jest z kształtów i wielkości warg, które są cechami dziedziczonymi. Ponadto kobiece zewnętrzne narządy intymne zmieniają się w trakcie porodu, a problem z nimi może być też wynikiem uszkodzenia ciała. Dzięki plastyce warg sromowych można zmienić to, co Pacjentkom wydaje się niedoskonałe. Można przeprowadzić korektę asymetrii lub przerostu warg zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Labioplastyka umożliwia też odmłodzenie tych narządów intymnych oraz ich rekonstrukcję naprawczą.

Innym powodem dyskomfortu kobiet mogą być zbyt rozciągnięte mięśnie kroczowe, co jest częstym efektem porodu. Przyczyną tego może być także naturalne obniżenie się tylnej ściany pochwy, co jest charakterystyczną przypadłością kobiet w dojrzałym wieku. Skutkiem uszkodzonych mięśni krocza może być nie tylko mniejsza satysfakcja seksualna, ale też problemy z nawracającymi infekcjami, nietrzymaniem wydzieliny z pochwy, a nawet wypadaniem narządu rodnego. Aby temu zapobiec, w ginekologii stosowane są innowacyjne nici liftingujące Vaginal Narrover. Wykonywana przez doktora Chojnickiego zabieg z ich użyciem jest mało inwazyjny. Pacjentki po korekcie krocza nićmi Narrover nie wymagają długiej rekonwalescencji, za to gwarantowanym efektem jest poczucie większej atrakcyjności intymnej.

COPYRIGHT BY MEDICUS PIĄTKOWO POZNAŃ

Telefon: +48 602 650 488, Gabinet: 61 8255 252, Rejestracja: +48 606 939 445, Email: andrzej@chojnicki.com.pl